Kontakty

Nabídka rad a konzultací Daniëla Hagena

Pokud plánujete cestu do Holandska, můžete zdarma využít informace na těchto stránkách, ale po dohodě i zpoplatněné konzultace.

Každou cestu je třeba dobře naplánovat, aby splnila daná očekávání. V Holandsku snadno seženete ubytování i dopravu bez cestovní kanceláře. Řadu užitečných informací můžete využít i z těchto webových stránek, ale pokud byste potřebovali s něčím dalším poradit, můžete využít zpoplatněné konzultace. Daniël Hagen je časově vytížen a vzhledem k množství dotazů je nemůže poskytovat zdarma. Cena konzultace je 1.000 CZK za hodinu včetně DPH.

Nechce dávat rady, které si sami můžete najít na internetu. A nechce ani sestavovat standardní zájezdy pro cestovní kanceláře. Ale může sestavit program na míru, nebo třeba poradit s detaily, které za 25 let, kdy se pohybuje v holandském turistickém ruchu, nasbíral.

Tip: Dejte si pozor na rady přeložených zahraničních bedekrů, kde můžete narazit na rady, které pro Čechy nejsou příliš zajímavé. Například nejmenovaná kniha vyzdvihuje provincii Drente, která je zalesněná, což je magnetem jak pro Holanďany, ale i pro Belgičany a příhraniční Němce, ale rozhodně ne pro české turisty.

Tip: Dobře zvažte termín návštěvy Holandska, třeba abyste viděli lány tulipánů. Například největší květinová aukce Flora Holland v Aalsmeeru má otevřeno od 7 do 11 hodin, ale když přijdete na desátou, uvidíte už jen téměř prázdné sklady …

Daniëla Hagena můžete kontaktovat na telefonu 602 179 664
nebo na mailu dhagen@dutchmasters.cz.

Daniël Hagen

Daniël Hagen

Narodil se roku 1970 české matce a holandskému otci v Amsterdamu. Dětství strávil v České republice, ale od střední školy pendluje mezi Holandskem a Českem. V roce 1990 začal průvodcovat první české zájezdy v Amsterdamu. Po dalších dvou letech se vrátil do Česka a začal se věnovat průvodcování naplno.

Roku 1993 otevřel cestovní kancelář Dutch Master Daniel Hagen. V roce 1994 byl osloven národní centrálou cestovního ruchu Nizozemského království, aby založil a vedl její pobočku pro Českou republiku a Slovensko, kterou vedl do roku 2004. V roce 2007 byl požádán, aby založil a vedl také pobočku národní centrály pro cestovní ruch belgických Flander a tu vedl do roku 2009. Po celou tuto dobu vedl také cestovní kancelář výhradně zaměřenou na belgické Flandry a do Holandska, která se v roce 1997 změnila na s.r.o. pod názvem Dutch Masters. V posledních dvaceti letech se zaměřuje především na dovolené na lodích, ale stále také, byť v omezené míře, poskytuje turistické informace, přednáší, pořádá akce, ale třeba také natáčí filmy o Holandsku a belgických Flandrech ...

Je považován za největšího znalce turistického Holandska v České republice. Když je v Holandsku, vždy cestuje. Je jen málo míst, které v Holandsku zatím nenavštívil. Jeho práce ho stále baví a naplňuje, a proto svůj čas a své znalosti vkládá i do tohoto projektu.


Sdílejte článek: